Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
| Moduri | Охлаждение, осушение, вентиляция, обогрев | |
| Tip de Aer conditionat | Split | |
| Regim automat | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Putere BTU | 12000 BTU | |
| Puterea nominala la racire | 3.6 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 3.9 kW |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 53 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 63 dB |
| Tipul compresorului | Invertor | |
| Agent frigorific | R32 |
| Temperatura de operare °С | -20 °C ~ +53 °C |
| Display digital | Nu |
| Regim de noapte | Da | |
| Regim de racire rapida | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 53 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 63 dB |
| Telecomanda | Da |
| Consum nominal la racire | 1100 W | |
| Consum nominal la incalzire | 1050 W | |
| Clasa eficientei energetice | A+++ | |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Dimensiunile blocului intern | 29 x 80.5 x 20 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8 |
| Inaltime bloc extern, cm | 54.4 | |
| Latimea bloc. ext., cm | 70 |
| Temperatura de operare °С | -20 °C ~ +53 °C |
| Tipul | Aparat de aer conditionat | |
| Marca comerciala | Haier | |
| Model | AS35PBPHRAPRE | |
| Tara de productie | China |
| Dimensiunile blocului intern | 29 x 80.5 x 20 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8 |
| Telecomanda | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.6 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 3.9 kW | |
| Putere BTU | 12000 BTU |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă