Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire | |
| Tip de Aer conditionat | Split | |
| Regim automat | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 20 m2 |
| Putere BTU | 7000 BTU | |
| Puterea nominala la racire | 2.2 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 2.4 kW |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 32 | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 41 |
| Tipul compresorului | Standart | |
| Agent frigorific | R410а |
| Temperatura de operare °С | -7 °C ~ +24 °C |
| Display digital | Nu |
| Regim de noapte | Da | |
| Regim de racire rapida | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 32 | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 41 |
| Telecomanda | Da |
| Consum nominal la racire | 650 W | |
| Consum nominal la incalzire | 680 W | |
| Clasa eficientei energetice | A | |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Dimensiunile blocului intern | 25.4 x 73 x 18.4 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8 |
| Inaltime bloc extern, cm | 42.8 | |
| Latimea bloc. ext., cm | 72 |
| Temperatura de operare °С | -7 °C ~ +24 °C |
| Tipul | Aparat de aer conditionat | |
| Marca comerciala | Electrolux | |
| Model | EACS07HFN3 | |
| Tara de productie | China |
| Dimensiunile blocului intern | 25.4 x 73 x 18.4 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8 |
| Telecomanda | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 20 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.2 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 2.4 kW | |
| Putere BTU | 7000 BTU |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă