Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire | |
| Tip de Aer conditionat | Split | |
| Regim automat | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Putere BTU | 9000 BTU | |
| Puterea nominala la racire | 2.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 3.2 kW |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 22 | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 47 |
| Tipul compresorului | Invertor | |
| Agent frigorific | R410а |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Display digital | Nu |
| Regim de noapte | Da | |
| Regim de racire rapida | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 22 | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 47 |
| Telecomanda | Da |
| Consum nominal la racire | 760 W | |
| Consum nominal la incalzire | 880 W | |
| Clasa eficientei energetice | A | |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Dimensiunile blocului intern | 28.3 x 80.3 x 21.4 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9 |
| Inaltime bloc extern, cm | 53 | |
| Latimea bloc. ext., cm | 72 |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Tipul | Aparat de aer conditionat | |
| Marca comerciala | Panasonic | |
| Model | CSLE9NKD | |
| Tara de productie | China |
| Dimensiunile blocului intern | 28.3 x 80.3 x 21.4 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9 |
| Telecomanda | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 3.2 kW | |
| Putere BTU | 9000 BTU |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă