| Moduri | Răcire, dezumidificare, ventilație, încălzire | |
| Tip de Aer conditionat | Split | |
| Regim automat | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Putere BTU | 12000 BTU | |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 3.5 kW |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 38 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 46 dB |
| Tipul compresorului | Invertor | |
| Agent frigorific | R410а |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Display digital | Nu |
| Regim de noapte | Da | |
| Regim de racire rapida | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 38 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 46 dB |
| Telecomanda | Da |
| Consum nominal la racire | 940 W | |
| Consum nominal la incalzire | 1060 W | |
| Clasa eficientei energetice | A | |
| Tipul clasei eficientei energetice | Новый |
| Dimensiunile blocului intern | 29.9 x 82 x 21.5 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9.2 |
| Inaltime bloc extern, cm | 54.8 | |
| Latimea bloc. ext., cm | 72 |
| Temperatura de operare °С | -15 °C ~ +46 °C |
| Tipul | Aparat de aer conditionat | |
| Marca comerciala | Samsung | |
| Model | AR12TSEAAWKNER | |
| Tara de productie | China |
| Dimensiunile blocului intern | 29.9 x 82 x 21.5 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 9.2 |
| Telecomanda | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 3.5 kW | |
| Putere BTU | 12000 BTU |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă