| Regimuri de functionare | Gaurire, gaurire cu percutie, lovitura |
| Puterea, W | 700 |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 1050 | |
| Turatie nominala, rot/min | 4850 | |
| Energie de percutie (EPTA), J | 3 | |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 1000 | |
| Revers | Da | |
| Cuplaj de suprasarcina | Da | |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tip de alimentare | Retea 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 24 | |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
| Valiza profesionala | Da | |
| Limitator de reglare a adancimii | Da | |
| Mаner suplimentar | Da | |
| Mandrina interschimbabila SDS-plus | Da |
| Tipul | Ciocan rotopercutor | |
| Marca comerciala | Bort | |
| Model | BHD-700-P | |
| Puterea | pina la 900 W | |
| Culoare | Albastru | |
| Greutate, kg | 2.8 | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Tensiunea acumulatorului, V | 18 |
| Regulatorul electronic de vitezei | Nu | |
| Sistema Vibration-Control | Nu |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 | |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 30 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă