| Regimuri de functionare | Gaurire cu percutie, Daltuire |
| Puterea, W | 1300 |
| Energie de percutie (EPTA), J | 9 | |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 3050 – 3150 | |
| Revers | Da | |
| Cuplaj de suprasarcina | Da | |
| Energie de percutie (EPTA) | 3 - 13 J |
| Tipul sisteme de prindere | SDS-MAX |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, max | 52 mm si mai mult |
| Valiza profesionala | Da | |
| Limitator de reglare a adancimii | Da | |
| Mаner suplimentar | Da |
| Tipul | Ciocan rotopercutor | |
| Marca comerciala | Bosch | |
| Model | GBH 6-42 C, 0611278020 | |
| Puterea | 900 - 1500 W | |
| Garantie, luni | 24 |
| Regulatorul electronic de vitezei | Da | |
| Sistema Vibration-Control | Da |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 55 |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 55 | |
| Diam. de gaurire in beton, max | 52 mm si mai mult |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă