| Regimuri de functionare | Gaurire cu percutie, Daltuire |
| Puterea, W | 600 |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 2000 | |
| Energie de percutie (EPTA), J | 1.9 | |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 5000 | |
| Revers | Da | |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tipul sisteme de prindere | SDS-plus |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 22 | |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
| Valiza profesionala | Da | |
| Mаner suplimentar | Da |
| Tipul | Ciocan rotopercutor | |
| Marca comerciala | Bosch | |
| Model | PBH 2500 SRE, 0603344402 | |
| Puterea | pina la 900 W | |
| Culoare | Verde | |
| Greutate, kg | 2.2 | |
| Garantie, luni | 24 p-u pers. fizice/ 12 p-u p. juridice |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 | |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 30 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă