| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie |
| Puterea, W | 300 |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 0-800 |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 10 | |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
| Valiza profesionala | Da |
| Tipul | Ciocan rotopercutor | |
| Marca comerciala | Heinner | |
| Model | VMGF001 | |
| Puterea | 300 | |
| Culoare | Verde | |
| Tara de productie | China | |
| Suplimentar | Surubelnita | |
| Garantie, luni | 24 |
| Regulatorul electronic de vitezei | Da |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 10 | |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 10 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă