| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 | |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult | |
| Puterea unui bec (w) | 40 | |
| Tipul becului | Incandescent |
| Materialul carcasei | Пластик/металл | |
| Stativ reglabil | Da |
| Forma plafonului | Imaginat |
| Forma bazei | Rotunda | |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Locatia intrerupatorului | Pe carcas |
| Inaltime, cm | Pina la 70 cm | |
| Inaltime, cm | 38 | |
| Latime, cm | 12.7 | |
| Adincime, cm | 12.7 |
| Tipul | Lampa de masa | |
| Marca comerciala | Camelion | |
| Model | KD-381 C01 | |
| Puterea | 40 | |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.5 | |
| Culoare | Negru | |
| Greutate, kg | 0.6 | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Tipul corpului | Plastic |
| Putere lampii, W | 19 W si mai mult |
| Materialul bazei | Plastic |
| Temperatura culorii | Alb cald (2000-3500 K) |
| Tipul de soclu | E27 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă