| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 2 | |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult | |
| Tipul becului | LED |
| Materialul carcasei | Plastic | |
| Stativ reglabil | Da |
| Plafon reglabil | Da |
| Forma bazei | Dreptunghiulara | |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Locatia intrerupatorului | Pe plafon |
| Inaltime, cm | Pina la 70 cm | |
| Inaltime, cm | 56 | |
| Latime, cm | 10 | |
| Adincime, cm | 27 |
| Tipul | Lampa de masa | |
| Marca comerciala | Camelion | |
| Model | KD-794 C01 white 12492 | |
| Puterea | 10 | |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.2 | |
| Culoare | Alb | |
| Greutate, kg | 0.4 | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Tipul corpului | Plastic |
| Putere lampii, W | 7-10 W |
| Materialul bazei | Plastic |
| Temperatura culorii | Alb rece (5200-10000 K) |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă