Livrare în Chișinău
150 lei
Livrare în Republica Moldova
200 lei
Livrare în Chișinău
300 lei
| Sursa de alimentare | Retea 220-230 V |
| Numarul de becuri | 1 | |
| Suprafata iluminarii | 10 m si mai mult | |
| Tipul becului | LED |
| Materialul carcasei | Metal | |
| Stativ reglabil | Nu |
| Forma plafonului | Imaginat | |
| Plafon reglabil | Da |
| Posibilitate de montare pe acoperire | Nu |
| Locatia intrerupatorului | Pe plafon |
| Inaltime, cm | Pina la 70 cm |
| Tipul | Lampa de masa | |
| Marca comerciala | Camelion | |
| Model | KD-856 C11 | |
| Puterea | 5 | |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.5 | |
| Culoare | Alte culori | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Tipul corpului | Plastic |
| Putere lampii, W | 4.5-6 W |
| Materialul bazei | Plastic |
| Temperatura culorii | Reglabil alb cald si rece |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
| Adrese | Disponibilitate | Contacte | Programa | ||
|---|---|---|---|---|---|
| CC «Plaza» or. Chişinău, str. Brâncuşi, 3 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Dm
9:00 - 21:00
|
+(373) 22 503 513 |
Ln - Dm
9:00 - 21:00
|
|
| CCA «Shopping MallDova» Chișinău, str. Arborilor 21 |
Stoc mediu |
Contacte și orele de deschidere
Ln – Dm
10:00 – 22:00
|
(+ 373) 22 836 980 |
Ln – Dm
10:00 – 22:00
|
|
| Supermarketul Bomba Centru or. Chișinău, bul. Ștefan cel Mare, 124 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
8:00 - 19:00
Dm
8:00 - 18:00
|
+(373) 22 270 335 |
Ln - Sm
8:00 - 19:00
Dm
8:00 - 18:00
|
|
| Supermarketul Bomba or. Nisporeni, str. Marii Adunări Naționale, 13/2 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
9:00 - 18:00
Dm
8:00 - 17:00
|
+(373) 26 484 148 |
Ln - Sm
9:00 - 18:00
Dm
8:00 - 17:00
|
|
| Еще в 4 магазинах |