| Seria | All-in-One PC |
| Sistemul de operare | Linux |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Nr. de nuclee | 2 | |
| Tipul procesorului | Core i3-8130U | |
| Viteza procesorului | 2.2 - 3.4 GHz | |
| Procesor | Intel Core i3-8130U 2.2--3.4GHz |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1024 GB | |
| Interfata HDD | SATA | |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Producator placii video | Intel | |
| Modelul GPU | UHD Graphics 620 | |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Modelul corp. | Monobloc | |
| Ventilator de corp | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu | |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu | |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu | |
| Port PS/2 (mouse) | Nu | |
| Conector Speaker-Out | Da | |
| Conector Line-in | Nu | |
| Iesire VGA | Nu | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Mouse in set | Da | |
| Tip de hota | Fara fir | |
| Tipul mouse-ului | optic | |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da |
| Tipul | Monobloc | |
| Marca comerciala | Acer | |
| Modelul | Aspire C24-865 | |
| Culoare | Negru | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Culoare | Alb | |
| Tara de origine | China | |
| Termen garantie, luni | 24 | |
| Specificul | LED |
| Contrastul, :1 | 700 | |
| Contrast dinamic, :1 | 10000000 |
| Diagonala ecranului | 21.5 | |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Tip de tastatura | Fara fir |
| RJ-45 | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă