| Seria | All-in-One PC |
| Sistemul de operare | Endless OS |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Nr. de nuclee | 2 | |
| Tipul procesorului | Core i3-8130U | |
| Viteza procesorului | 2.2 - 3.4 GHz | |
| Procesor | Intel Core i3-8130U 2.2-3.4GHz |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 2133 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 128Gb | |
| Interfata HDD | SATA |
| Producator placii video | Intel | |
| Modelul GPU | UHD Graphics 620 | |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Tipul transmisiei | DVD+-R/RW/DL | |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Modelul corp. | Monobloc | |
| Ventilator de corp | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu | |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu | |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu | |
| Port PS/2 (mouse) | Nu | |
| Conector Speaker-Out | Nu | |
| Conector Line-in | Nu | |
| Iesire VGA | Nu | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | 1 |
| Mouse in set | Da | |
| Tip de hota | Cu fir | |
| Tipul mouse-ului | Laser | |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da | |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tipul | Monobloc | |
| Marca comerciala | Acer | |
| Modelul | Aspire C24-865 | |
| Culoare | Alb | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Culoare | Alb | |
| Greutate, kg | 4.3 | |
| Tara de origine | China | |
| Termen garantie, luni | 24 | |
| Specificul | LED |
| Contrastul, :1 | 1000 | |
| Contrast dinamic, :1 | 10000000 |
| Port USB | 2 |
| Inaltime, cm | 39 | |
| Latime, cm | 54 | |
| Adincime, cm | 11.6 |
| Diagonala ecranului | 23.8 inch | |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Tip de tastatura | cu fir |
| RJ-45 | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă