| Seria | All-in-One PC |
| Producator de procesoare | AMD | |
| Nr. de nuclee | 6 | |
| Tipul procesorului | AMD Ryzen 5 | |
| Viteza procesorului | 2.3 GHz | |
| Procesor | AMD Ryzen 5 5625U |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 512 | |
| Interfata HDD | NVMe | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator placii video | AMD | |
| Modelul GPU | Radeon Graphics | |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Modelul corp. | Monobloc | |
| Ventilator de corp | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 120 |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Da | |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Da | |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1/1 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu | |
| Port PS/2 (mouse) | Nu | |
| Conector Speaker-Out | Nu | |
| Conector Line-in | Nu | |
| Iesire VGA | Nu | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | 2 |
| Mouse in set | Da | |
| Tip de hota | Cu fir | |
| Tipul mouse-ului | optic | |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da | |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tipul | Monobloc | |
| Marca comerciala | HP | |
| Modelul | 27-ca1034ci | |
| Culoare | Alb cu argintiu | |
| Greutate, kg | 8.3 | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Culoare | Alb | |
| Greutate, kg | 8.3 | |
| Tara de origine | China | |
| Termen garantie, luni | 24 |
| Port USB | 2 |
| Inaltime, cm | 47.1 | |
| Latime, cm | 61.4 | |
| Adincime, cm | 20.8 |
| Diagonala ecranului | 27 | |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Nu |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Tip de tastatura | cu fir |
| Puterea max. consumata, W | 120 |
| RJ-45 | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă