| Seria | Viva |
| Capacitatea bolului blender | 1750 ml |
| Blender | Da | |
| Razatoare | Da | |
| Feliere | Da | |
| Maruntitor | Da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Numarul de duze | 7 |
| Lungimea cablului de retea | 1.1 m |
| Inaltime, cm | 38.7 | |
| Latime, cm | 21 | |
| Adincime, cm | 21 |
| Puterea | 750 W | |
| Material | Plastic | |
| Culoare | Negru | |
| Greutate, kg | 3.4 | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Tara de productie | China |
| Volumul bolului | 2000 ml | |
| Materialul bolului | Plastic |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 2 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capacitatea bolului blender | 1750 ml |
| Lungimea cablului de retea | 1.1 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă