| Capacitatea bolului blender | 1250 ml |
| Blender | Da | |
| Storcator | Da | |
| Tocator de carne | Da | |
| Razatoare | Da | |
| Feliere | Da | |
| Maruntitor | Da |
| Materialul corpului | Metal |
| Numarul de duze | 15 |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
| Inaltime, cm | 36 | |
| Latime, cm | 58.4 | |
| Adincime, cm | 33 |
| Puterea | 900 W | |
| Material | Plastic | |
| Culoare | Argintiu | |
| Greutate, kg | 7.3 | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Tara de productie | China |
| Volumul bolului | 4000 ml | |
| Materialul bolului | Inox |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 7 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capacitatea bolului blender | 1250 ml |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă