| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Blender | Da | |
| Tocator de carne | Da | |
| Maruntitor | Da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Numarul de duze | 8 |
| Lungimea cablului de retea | 1.1 m |
| Inaltime, cm | 32.4 | |
| Latime, cm | 24.4 | |
| Adincime, cm | 35 |
| Puterea | 1000 W | |
| Material | Sticla | |
| Culoare | Alb, albastru | |
| Greutate, kg | 9.7 | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Tara de productie | China |
| Volumul bolului | 4500 ml | |
| Materialul bolului | Inox |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 7 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Lungimea cablului de retea | 1.1 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă