| Model | QE65LS03BAUXUA The Frame |
| Tara de productie | Slovacia/Ungaria |
| Tipul | Televizor QLED |
| Culoare | Negru |
| Asistent vocal | Da |
| Inteligenta Artificiala (AI) | Samsung AI TV |
| Model din serie | LS03B |
| Dimensiuni fara suport (IxLxA), cm | 84 x 146 x 3 |
| Montare de perete | Optional |
| Consum de energie, W | 215 |
| Diagonala ecranului | 65" |
| Tipul rezolutiei | UHD 4K |
| Rezolutia ecranului, pix | 3840x2160 |
| Tehnologie display | QLED |
| Tip de matrice | QLED |
| Prezenta HDR | Da |
| Tehnologia HDR | HDR 10, HDR 10+, HLG |
| Suport VRR (Variable Refresh Rate) | Da |
| Functia DLNA | Da |
| HDMI CEC | Da |
| HDMI ARC | Da |
| Aplicatia pentru control | SmartThings |
| Tuner digital | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Frecventa ecranului, Hz | 144 |
| Dim-ni cu suport (IxLxA), cm | 87 x 146 x 26 |
| Model procesor | NQ4 Al Gen2 Processor |
| Standarte Wi-Fi | 6 (802.11ax) |
| Sistem de operare | One UI Tizen |
| SmartTV | Da |
| Port Ethernet | Da |
| Intrari audio/video | Antena intrare, antena satelit intrare |
| Iesiri audio/video | Audio S/PDIF (optic) |
| Slot CI/ PCMCIA | Da |
| Puterea sunetului: W | 40 |
| Tehnologia sunetului | 360 Audio,Adaptive Sound Pro,OTS,Q-Symphony |
| Redarea de pe surse externe | Da |
| Dimensiune VESA | 400 x 300 mm |
Televizorul QLED Samsung QE65LS03BAUXUA The Frame este un model de 65 inch din seria lifestyle, creat pentru utilizatorii care vor imagine 4K si un design integrat natural in locuinta. Ecranul QLED cu rezolutie 3840 × 2160 si rata de refresh de pana la 120 Hz ofera o experienta placuta pentru filme, seriale, sport si gaming, iar suprafata mata ajuta la reducerea reflexiilor in camere luminoase.