| Seria | Home |
| Producator de procesoare | AMD | |
| Tipul procesorului | E6500 | |
| Nr. de nuclee | 6 | |
| Viteza procesorului | 3.6 GHz | |
| Procesor | 5600G |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 2666 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | M.2 SSD NVMe 512GB + 3.5 HDD 1.0TB | |
| Interfata HDD | SATA + SSD | |
| Capacitate SSD | 512 GB | |
| Capacitate HDD | 1 TB |
| Model placii de baza | MSI |
| Producator placii video | AMD | |
| Modelul GPU | UHD Graphics | |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da |
| Modelul corp. | HPC D-06 mATX 500W |
| Puterea blocului de alimentare, W | 500 |
| Tipul | Unitate de sistem | |
| Marca comerciala | Atol | |
| Model | PC 1037 MP | |
| Culoare | Negru | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Socket | AM4 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Puterea blocului de alimentare, W | 500 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă