| Seria | Game |
| Sistemul de operare | Linux |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Tipul procesorului | Ryzen 3 1200 | |
| Nr. de nuclee | 4 | |
| Procesor | AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz |
| Tip de memorie | DDR4 |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 240 GB |
| Producator placii video | Sapphire | |
| Modelul GPU | Radeon RX 550-2GB | |
| Memorie video | 2048 MB | |
| Tipul de memorie video | Discret |
| Tipul | Unitate de sistem | |
| Marca comerciala | Atol | |
| Model | PC1043MP | |
| Culoare | Negru | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă