| Producator de procesoare | Intel | |
| Tipul procesorului | lntel Core i5-13400 | |
| Nr. de nuclee | 10 | |
| Viteza procesorului | 2.5 GHz | |
| Memoria cache, KB | 20 | |
| Procesor | Intel Core i5-13400 |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 3200 MHz |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | SSD 512GB | |
| Interfata HDD | SATA III | |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Model placii de baza | ASUS PRIME B760M-K D4 |
| Producator placii video | Intel | |
| Modelul GPU | UHD Graphics |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Modelul corp. | HPC P-02 ATX Case |
| Puterea blocului de alimentare, W | 650 |
| Port USB | 2 |
| Mouse in set | Nu |
| Tastatura in set | Nu |
| Tipul | Unitate de sistem | |
| Marca comerciala | Atol | |
| Model | PC1062MP | |
| Culoare | Negru | |
| Greutate, kg | 5 | |
| Garantie, luni | 24 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Socket | LGA1700 |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Da | |
| Port PS/2 (mouse) | Da | |
| Conector Speaker-Out | Da | |
| Conector Line-in | Da | |
| Iesire VGA | Da | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Puterea blocului de alimentare, W | 650 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă