| Seria | Office |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Tipul procesorului | Celeron J1800 | |
| Nr. de nuclee | 2 | |
| Viteza procesorului | 2.41 GHz | |
| Memoria cache, KB | 1 | |
| Procesor | Intel Celeron J1800 2.41GHz |
| Tip de memorie | GDDR3 | |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1000 | |
| Interfata HDD | SATA | |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 7200 |
| Model placii de baza | Biostar J1800MH2 |
| Producator placii video | Intel | |
| Modelul GPU | HD Graphics | |
| Memorie video | Memorie totala | |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Tipul transmisiei | DVD-RW | |
| Interfata de conexiune a conductei | SATA |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Modelul corp. | Deluxe DW600 ATX Mid-Tower |
| Puterea blocului de alimentare, W | 450 |
| Port USB | 4 |
| SW suplimentar | Drivere |
| Mouse in set | Nu |
| Tastatura in set | Nu |
| Inaltime, cm | 44 | |
| Latime, cm | 21.2 | |
| Adincime, cm | 50 |
| Tipul | Unitate de sistem | |
| Marca comerciala | Spacer | |
| Model | TRM011 Celeron J1800/4/1TB/DVD/USB2.0/mATX | |
| Culoare | Negru | |
| Greutate, kg | 2 | |
| Garantie, luni | 24 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Socket | FCBGA1170 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 1 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Da | |
| Port PS/2 (mouse) | Da | |
| Conector Speaker-Out | Da | |
| Conector Line-in | Da | |
| Iesire VGA | Da | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Puterea blocului de alimentare, W | 450 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă