| Moduri | Racire, incalzire, uscare | |
| Tip de Aer conditionat | Split | |
| Regim automat | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Putere BTU | 9000 BTU | |
| Puterea nominala la racire | 2.6 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 2.9 kW |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 54 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 60 dB |
| Tipul compresorului | Invertor | |
| Agent frigorific | R32 |
| Temperatura de operare °С | -21 °C ~ +50 °C |
| Display digital | Nu |
| Regim de noapte | Da | |
| Regim de racire rapida | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 54 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 60 dB |
| Telecomanda | Da |
| Consum nominal la racire | 2600 W | |
| Consum nominal la incalzire | 2900 W |
| Dimensiunile blocului intern | 29.5 х 80.2 х 20 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8 |
| Inaltime bloc extern, cm | 55.5 | |
| Latimea bloc. ext., cm | 76.5 |
| Temperatura de operare °С | -21 °C ~ +50 °C |
| Tipul | Aparat de aer conditionat | |
| Marca comerciala | Bosch | |
| Model | CL4000iU W 26 E | |
| Tara de productie | China |
| Dimensiunile blocului intern | 29.5 х 80.2 х 20 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8 |
| Telecomanda | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 25 m2 |
| Puterea nominala la racire | 2.6 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 2.9 kW | |
| Putere BTU | 9000 BTU |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă