Etichetarea energetică a mărfurilor
Mai jos este indicată clasa de eficiență energetică a dispozitivului.
Clasa energetică de tip vechi
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 36 | 629 |
| 24 | 851 |
| 18 | 1097 |
| 12 | 1542 |
| 10 | 1808 |
| 8 | 2248 |
| 6 | 2915 |
| 4 | 4248 |
| Moduri | Охлаждение, осушение, вентиляция, обогрев | |
| Tip de Aer conditionat | Split | |
| Regim automat | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Putere BTU | 12000 BTU | |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 4 kW |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 46 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 52 dB |
| Tipul compresorului | Invertor | |
| Agent frigorific | R32 |
| Temperatura de operare °С | -10 °C ~ +46 °С |
| Display digital | Nu |
| Regim de noapte | Da | |
| Regim de racire rapida | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 46 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 52 dB |
| Telecomanda | Da |
| Consum nominal la racire | 1080 W | |
| Consum nominal la incalzire | 1050 W | |
| Clasa eficientei energetice | A | |
| Tipul clasei eficientei energetice | Vechi |
| Dimensiunile blocului intern | 30.8 x 83.7 x 18.9 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8.4 |
| Inaltime bloc extern, cm | 49.5 | |
| Latimea bloc. ext., cm | 71.7 |
| Temperatura de operare °С | -10 °C ~ +46 °С |
| Tipul | Aparat de aer conditionat | |
| Marca comerciala | LG | |
| Model | S12EQ | |
| Tara de productie | China |
| Dimensiunile blocului intern | 30.8 x 83.7 x 18.9 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 8.4 |
| Telecomanda | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 4 kW | |
| Putere BTU | 12000 BTU |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
| Adrese | Disponibilitate | Contacte | Programa | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Supermarketul Bomba Ciocana or. Chișinău, str. Ginta Latină, 17/3 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
9:00 - 20:00
Dm
9:00 - 18:00
|
+(373) 22 425 742 |
Ln - Sm
9:00 - 20:00
Dm
9:00 - 18:00
|