| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie |
| Puterea, W | 800 |
| Turatie nominala, rot/min | 0-900 | |
| Energie de percutie (EPTA), J | 2.8 | |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 0-4000 | |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tipul sisteme de prindere | SDS-MAX |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, max | 28 - 52 mm |
| Valiza profesionala | Da | |
| Mandrina adaugatoare intershimbabila | Da |
| Tipul | Ciocan rotopercutor | |
| Marca comerciala | Bosch | |
| Model | GBH 3000, 061124A006 | |
| Puterea | 800 W | |
| Tara de productie | Germania | |
| Garantie, luni | 24 |
| Sistema Vibration-Control | Da |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 28 | |
| Diam. de gaurire in beton, max | 28 - 52 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă