| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie, Daltuire |
| Puterea, W | 720 |
| Turatie nominala, rot/min | 1300 | |
| Energie de percutie (EPTA), J | 2.6 | |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 4000 | |
| Revers | Da | |
| Cuplaj de suprasarcina | Da | |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
| Valiza profesionala | Da |
| Tipul | Ciocan rotopercutor | |
| Marca comerciala | Bosch | |
| Model | PBH 2800 RE, 0603393020 | |
| Puterea | 720 W | |
| Tara de productie | China |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 | |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 30 |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 26 | |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă