| Seria | Office |
| Sistemul de operare | DOS |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Tipul procesorului | Pentium G5400 | |
| Nr. de nuclee | 2 | |
| Viteza procesorului | 3.7 GHz | |
| Memoria cache, KB | 4 | |
| Procesor | Intel Pentium G5400 --3.7GHz |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 | |
| Interfata HDD | SATA |
| Producator placii video | Intel | |
| Modelul GPU | UHD Graphics 610 | |
| Memorie video | Memorie totala | |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Port USB | 2 |
| Mouse in set | Nu |
| Tastatura in set | Nu |
| Inaltime, cm | 20.4 | |
| Latime, cm | 5.3 | |
| Adincime, cm | 19.2 |
| Tipul | Mini PC | |
| Marca comerciala | ACER | |
| Model | Veriton N4660G (DT.VRDME.021) | |
| Culoare | Negru | |
| Greutate, kg | 1.45 | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Socket | FCLGA1151 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 3 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu | |
| Port PS/2 (mouse) | Nu | |
| Conector Speaker-Out | Da | |
| Conector Line-in | Nu | |
| Iesire VGA | Nu | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă