| Seria | Aspire |
| Sistemul de operare | Linux |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Nr. de nuclee | 2 | |
| Tipul procesorului | Core i3-7200U | |
| Viteza procesorului | 2.5 - 3.4 GHz | |
| Procesor | Intel Core i3-7200U 2.5-3.1GHz |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 2133 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 256 GB + 1.0 TB HDD | |
| Interfata HDD | SATA | |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Model placii de baza | Intel |
| Producator placii video | Intel | |
| Modelul GPU | UHD Graphics 620 | |
| Memorie video | 2048 MB | |
| Tipul de memorie video | integrata |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Modelul corp. | Monobloc | |
| Ventilator de corp | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Intrare front. p/u casti 3.5 mm | Nu | |
| Intrare front. p/u microfon 3.5 mm | Nu | |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu | |
| Port PS/2 (mouse) | Nu | |
| Conector Speaker-Out | Nu | |
| Conector Line-in | Nu | |
| Iesire VGA | Nu | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | 1 |
| Mouse in set | Da | |
| Tip de hota | Fara fir | |
| Tipul mouse-ului | optic | |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB 2.0 |
| Tastatura in set | Da | |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB 2.0 |
| Tipul | Monobloc | |
| Marca comerciala | Acer | |
| Modelul | Aspire C22-860 21.5" | |
| Culoare | Argintiu | |
| Greutate, kg | 5.39 | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Culoare | Argintiu | |
| Greutate, kg | 5.39 | |
| Tara de origine | China | |
| Termen garantie, luni | 24 | |
| Specificul | Web camera 1 mpix |
| Port USB | 2 |
| Inaltime, cm | 36 | |
| Latime, cm | 49 | |
| Adincime, cm | 12 |
| Diagonala ecranului | 21.5 | |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1920x1080 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 8 GB |
| Tip de tastatura | Fara fir |
| RJ-45 | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă