| Seria | NetTop |
| Sistemul de operare | DOS |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Tipul procesorului | Pentium® G4560 | |
| Nr. de nuclee | 4 | |
| Viteza procesorului | 3.5 GHz | |
| Memoria cache, KB | 3 | |
| Procesor | Intel Pentium G4560 3.5 GHz |
| Tip de memorie | DDR4 | |
| Freсventa de memorie | 2400 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 1000 | |
| Interfata HDD | SATA | |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Producator placii video | Intel | |
| Modelul GPU | HD Graphics 610 | |
| Memorie video | 1024 MB | |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Tipul CardReader-ului | De interior |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Nu |
| Puterea blocului de alimentare, W | 250 |
| Carduri de memorie suportate | SD XC, SD HC, SD, MMC, MS Pro, MS | |
| Port USB | 4 |
| SW suplimentar | Drivere |
| Mouse in set | Da | |
| Tip de hota | cu fir | |
| Tipul mouse-ului | Optic | |
| Interfata de conexiune cu PC (mouse) | USB |
| Tastatura in set | Da | |
| Tip de tastatura | Cu fir | |
| Interfata de conexiune cu PC (tastatura) | USB |
| Tipul | Nettop | |
| Marca comerciala | ACER | |
| Model | Veriton M2640G (DT.VPRME.016) | |
| Culoare | Negru | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Socket | LGA1151 |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 4 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Da | |
| Port PS/2 (mouse) | Da | |
| Conector Speaker-Out | Da | |
| Conector Line-in | Da | |
| Iesire VGA | Da | |
| Iesire DVI-I video | Da | |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Puterea blocului de alimentare, W | 250 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă