| Seria | IdeaCentre |
| Sistemul de operare | DOS |
| Producator de procesoare | Intel | |
| Tipul procesorului | Celeron 1017U | |
| Nr. de nuclee | 2 | |
| Viteza procesorului | 1.6 GHz | |
| Memoria cache, KB | 2 | |
| Procesor | Celeron 1017U 1.6 GHz |
| Tip de memorie | GDDR3 | |
| Freсventa de memorie | 1333 MHz |
| Nr. de HDD | 1 | |
| Hard disk (HDD/SSD),GB | 500 | |
| Interfata HDD | SATA III | |
| Viteza de rot. a HDD, rot/min | 5400 |
| Model placii de baza | Intel |
| Producator placii video | Intel | |
| Memorie video | Memorie totala | |
| Tipul de memorie video | Incorporat |
| Tipul CardReader-ului | De interior |
| Suport 10/100 FastEthernet | Da | |
| Suport Gigabit LAN | Da |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
| Carduri de memorie suportate | SD XC, SD HC, SD, MMC, MS Pro, MS | |
| Port USB | 4 |
| SW suplimentar | Drivere |
| Mouse in set | Nu |
| Tastatura in set | Nu |
| Inaltime, cm | 2.2 | |
| Latime, cm | 15.5 | |
| Adincime, cm | 19.2 |
| Tipul | Nettop | |
| Marca comerciala | Lenovo | |
| Model | Q190 1017U 2Gb 500Gb | |
| Culoare | Negru cu argintiu | |
| Greutate, kg | 1.4 | |
| Tara de productie | China | |
| Garantie, luni | 24 |
| Intrare p/u microfon 3.5 mm | Da |
| Socket | FCBGA1023 |
| Memoria operativa (RAM) | 2 GB |
| Port USB 3.0 A/USB 3.1 type C | 2 | |
| Port PS/2 (tastatura) | Nu | |
| Port PS/2 (mouse) | Nu | |
| Conector Speaker-Out | Da | |
| Conector Line-in | Da | |
| Iesire VGA | Da | |
| Iesire DVI-I video | Nu | |
| Iesire HDMI Audio/video | Da |
| Puterea blocului de alimentare, W | 65 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă