| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 36 | 48 |
| 24 | 64 |
| 18 | 83 |
| 12 | 116 |
| 10 | 136 |
| 8 | 169 |
| 6 | 219 |
| 4 | 319 |
Livrare în Chișinău
150 lei
Livrare în Republica Moldova
200 lei
Livrare în Chișinău
300 lei
| Capacitatea bolului blender | 1800 ml |
| Blender | Da | |
| Storcator | Nu | |
| Tocator de carne | Nu | |
| Razatoare | Da | |
| Feliere | Da | |
| Maruntitor | Nu |
| Lungimea cablului de retea | 1.8 m |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Puterea | 750 W | |
| Garantie, luni | 24 |
| Volumul bolului | 1200 ml | |
| Materialul bolului | Plastic |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 3 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capacitatea bolului blender | 1800 ml |
| Lungimea cablului de retea | 1.8 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
| Adrese | Disponibilitate | Contacte | Programa | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Supermarketul Bomba or. Căușeni, str M.Eminescu, 10/o |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
8:00 - 18:00
Dm
8:00 - 17:00
|
+(373) 62 020 918 |
Ln - Sm
8:00 - 18:00
Dm
8:00 - 17:00
|
|
| Supermarket Bomba or. Bălți, str. Ștefan cel Mare, 37 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
9:00 - 19:00
Dm
9:00 - 17:00
|
+(373) 23 127 218 |
Ln - Sm
9:00 - 19:00
Dm
9:00 - 17:00
|
|
| Supermarketul Bomba or. Bălți, str. Iorga, 11 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
9:00 - 19:00
Dm
9:00 - 17:00
|
+(373) 23 189 560 |
Ln - Sm
9:00 - 19:00
Dm
9:00 - 17:00
|