| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 36 | 275 |
| 24 | 373 |
| 18 | 480 |
| 12 | 675 |
| 10 | 791 |
| 8 | 984 |
| 6 | 1275 |
| 4 | 1859 |
Livrare în Chișinău
Gratuit
Livrare în Republica Moldova
Gratuit
Livrare în Chișinău
300 lei
| Capacitatea bolului blender | 1000 ml |
| Blender | Da | |
| Storcator | Nu | |
| Tocator de carne | Da | |
| Razatoare | Da | |
| Feliere | Da | |
| Maruntitor | Nu |
| Lungimea cablului de retea | 1.8 m |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Puterea | 1000 W | |
| Garantie, luni | 24 |
| Volumul bolului | 4000 ml | |
| Materialul bolului | Inox |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 7 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capacitatea bolului blender | 1000 ml |
| Lungimea cablului de retea | 1.8 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
| Adrese | Disponibilitate | Contacte | Programa | ||
|---|---|---|---|---|---|
| CCA «Shopping MallDova» Chișinău, str. Arborilor 21 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln – Dm
10:00 – 22:00
|
(+ 373) 22 836 980 |
Ln – Dm
10:00 – 22:00
|
|
| Supermarketul Bomba or. Bălți, str. Iorga, 11 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
9:00 - 19:00
Dm
9:00 - 17:00
|
+(373) 23 189 560 |
Ln - Sm
9:00 - 19:00
Dm
9:00 - 17:00
|