| Moduri | Racire, incalzire, uscare | |
| Tip de Aer conditionat | Split | |
| Regim automat | Da |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Putere BTU | 12000 BTU | |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 2.3 kW |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 53 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 65 dB |
| Tipul compresorului | Invertor | |
| Agent frigorific | R32 |
| Temperatura de operare °С | -10 °C ~ +50 °C |
| Display digital | Nu |
| Regim de noapte | Da | |
| Regim de racire rapida | Da |
| Nivelul de zgomot a blocului intern (dB) | 53 dB | |
| Nivelul de zgomot a blocului extern (dB) | 65 dB |
| Consum nominal la racire | 3500 W | |
| Consum nominal la incalzire | 2300 W |
| Dimensiunile blocului intern | 28.5 x 80.5 x 19.4 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 7.5 |
| Inaltime bloc extern, cm | 49.5 | |
| Latimea bloc. ext., cm | 72 |
| Temperatura de operare °С | -10 °C ~ +50 °C |
| Tipul | Aparat de aer conditionat | |
| Marca comerciala | Beko | |
| Model | BRVPF 120/BRVPF121 | |
| Tara de productie | Turcia |
| Dimensiunile blocului intern | 28.5 x 80.5 x 19.4 | |
| Greutatea unitatii interne, kg | 7.5 |
| Suprafata incaperii, m2 | 35 m2 |
| Puterea nominala la racire | 3.5 kW | |
| Puterea nominala la incalzire | 2.3 kW | |
| Putere BTU | 12000 BTU |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă