| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 36 | 99 |
| 24 | 133 |
| 18 | 172 |
| 12 | 241 |
| 10 | 283 |
| 8 | 352 |
| 6 | 456 |
| 4 | 664 |
Livrare în Chișinău
Gratuit
Livrare în Republica Moldova
200 lei
Livrare în Chișinău
300 lei
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Blender | Da | |
| Storcator | Da | |
| Tocator de carne | Nu | |
| Razatoare | Da | |
| Feliere | Da | |
| Maruntitor | Da |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Puterea | 800 W | |
| Garantie, luni | 24 |
| Volumul bolului | 2100 ml | |
| Materialul bolului | Plastic |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 2 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă
| Adrese | Disponibilitate | Contacte | Programa | ||
|---|---|---|---|---|---|
| CC «Plaza» or. Chişinău, str. Brâncuşi, 3 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Dm
9:00 - 21:00
|
+(373) 22 503 513 |
Ln - Dm
9:00 - 21:00
|
|
| CCA «Shopping MallDova» Chișinău, str. Arborilor 21 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln – Dm
10:00 – 22:00
|
(+ 373) 22 836 980 |
Ln – Dm
10:00 – 22:00
|
|
| CC «Total» or. Chișinău, bul. Moscova, 19 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Dm
9:00 - 20:00
|
+(373) 22 837 882 |
Ln - Dm
9:00 - 20:00
|
|
| Supermarketul Bomba Ciocana or. Chișinău, str. Ginta Latină, 17/3 |
Stoc limitat |
Contacte și orele de deschidere
Ln - Sm
9:00 - 20:00
Dm
9:00 - 18:00
|
+(373) 22 425 742 |
Ln - Sm
9:00 - 20:00
Dm
9:00 - 18:00
|
|
| Еще в 8 магазинах |