| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Blender | Da | |
| Storcator | Nu | |
| Tocator de carne | Da | |
| Razatoare | Nu | |
| Feliere | Nu | |
| Maruntitor | Nu |
| Materialul corpului | Plastic |
| Numarul de duze | 5 |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
| Protectie la activare spontana | Da |
| Puterea | 1100 W | |
| Material | Sticla | |
| Culoare | Alb | |
| Garantie, luni | 24 | |
| Tara de productie | China |
| Volumul bolului | 5000 ml | |
| Materialul bolului | Inox |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Numarul de viteze | 7 |
| Protectie impotriva supraincalzirii | Da |
| Capacitatea bolului blender | 1500 ml |
| Lungimea cablului de retea | 1.5 m |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă